GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Väggtallrikar 3992225
nr 399 2225
Väggtallrikar
2 st, Rörstrand, [skada; spricka; repa; nagg eller slitage] Dia31
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
måndag 6 mars 2006
100 kr
200 kr
Rörstrand